Büyük Kudüs Akademisi

Büyük Kudüs Akademisi
Büyük Kudüs Akademisi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Selçuklu Belediyesi “Büyük Kudüs Akademisi” Projesi kapsamında 20’si lise ve 25’i üniversite öğrencisi olmak üzere toplam 45 öğrenciyi Kudüs’e götürecek.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu Gençlik Meclisi Kudüs Çalışma Grubu tarafından düzenlenen Büyük Kudüs Akademisi projesine katılan ve eğitimlerini tamamlayan 1 Grup Lise Öğrencilerine katılım sertifikalarını verdi. Başkan Pekyatırmacı, projenin gençlerde Kudüs bilincinin artmasına katkı sağladığını ifade etti.

Selçuklu Belediyesi proje kapsamında 45 öğrenciyi gönül coğrafyamız Kudüs’e götürecek.

Başkan Pekyatırmacı,“ Proje gençlerimizde Kudüs farkındalığı oluşturuyor”

Projeye katılım sağlayan tüm öğrencilere ve eğitim veren hocalara teşekkür eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,“ Selçuklu Gençlik Meclisimizin bünyesinde yer alan Kudüs Çalışma Grubumuz Kudüs ile ilgili farkındalığı devam ettirmek için Büyük Kudüs Akademisi’nin bu yıl 2.’sini gerçekleştiriyor.

“Büyük Kudüs Akademisi” projesi geleceğimizin dinamikleri olan gençlerimize biz Müslümanlar için Kudüs’ün ne anlam ifade ettiği, neden kırmızı çizgimiz olduğunu anlatmak amacıyla hayata geçirildi. Emeği geçen öğrenci ve hocalarımıza teşekkür ediyorum. Projenin katılım sağlayan tüm gençlerimizde Kudüs farkındalığı oluşturacağı kanaatindeyim. Selçuklu Belediyesi olarak bundan sonra da bu tür çalışmalarla gençlerimizi bir araya getirme gayreti içerisinde olacağız. İlk kıblemiz olan Mescid-i Aksa’nın özgürlüğüne kavuştuğu günleri görmek duası ile burada başarı göstererek Kudüs’e gitmeye hak kazanan tüm genç kardeşlerimi tebrik ediyor, şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum” dedi

Büyük Kudüs Akademisi Projesi kapsamında 2 Grup Üniversite öğrencileri için son başvuru tarihi 3 Ekim. Başvuru linkine @selcuklugenclik sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
bay_ld_m
Bayıldım
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
kahlaha
Kahlaha
0
cool
Cool
0
suskun
Suskun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Laf Çok - Magazin - Gündem - Haber ve Eğlence Portali ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!