Canik Sevimli Dostlar için Buluşuyor

Canik Sevimli Dostlar için Buluşuyor
Canik Sevimli Dostlar için Buluşuyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaşadığı doğayı ve doğal kaynakları koruyan, tüm canlılara saygılı nesiller yetiştirmeye devam eden Canik Belediyesi, sokak hayvanlarının korunması konusunda toplumda farkındalık oluşturmak ve bireylerde hayvan sevgisi yer edinmesi amacıyla ilçede Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliği düzenliyor. Besleme ve veteriner hizmetleri başta olmak üzere ilçede gerçekleştirdiği özverili çalışmalarla can dostların yanında olmaya devam eden Canik Belediyesi, eğitici ve eğlenceli aktiviteler, sergiler ve ödüllü yarışmalarla dolu programla can dostları için farkındalık oluşturacak. Canik Ödüllü Hayvan Dostu Fotoğraf Yarışması’nda ödül almaya hak kazanan ve dereye giren katılımcıların da isimlerinin açıklanacağı Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliği, 5 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da Samsun Millet Bahçesi içerisinde yer alan Canik Sıfır Atık Köyü’nde gerçekleşecek.

Can Dostları İçin El Ele

Canik Belediyesi tarafından ilçede gerçekleştirilecek Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliği’nde, vatandaşlar sokak hayvanlarının korunması hakkında farkındalık oluşturmak için bir araya gelecek. Canik Ödüllü Hayvan Dostu Fotoğraf Yarışması’nın sonuçlarının da açıklanacağı etkinlikte ödüllü yarışmalar, eğitici ve eğlenceli aktiviteler düzenlenecek. 7’den 70’e tüm vatandaşların katılımına açık olan etkinlikte ‘Can Dostları Fotoğraf Sergisi’ ziyaretçilerle bulaşacak. Canik Sıfır Atık Köyü’nde düzenlenecek olan Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliği, 5 Ekim 2023 tarihinde, saat 14.00’da başlayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
bay_ld_m
Bayıldım
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
kahlaha
Kahlaha
0
cool
Cool
0
suskun
Suskun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Laf Çok - Magazin - Gündem - Haber ve Eğlence Portali ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!