Edremit Belediye Meclisi Toplandı

Edremit Belediye Meclisi Toplandı
Edremit Belediye Meclisi Toplandı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Edremit Belediye Meclisi Ekim Ayı Olağan toplantısı, Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, yönetiminde gerçekleştirildi. Toplantıda 54 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Başkanlıktan Gelen Önergeler kapsamında yer alan; 2024 Mali Yılı Performans Programı ile 2024 Mali Yılı Bütçe Tasarısı’na ilişkin maddeler meclis üyelerinin görüşüne sunuldu. Maddeler, oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. Gündem dışı önerge olarak gündeme dahil edilen 6 madde görüşülerek karara bağlandı. Önceki toplantılarda komisyonlara sevk edilen ve komisyonlar tarafından incelenerek raporu meclise sunulan konular da görüşülerek karara bağlandı.

İkinci Birleşim 23 Ekim’de

Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, dilek ve temennilerin ardından komisyona gönderilen 2024 yılı bütçe taşlığı ve diğer maddelerin görüşülmesi için ikinci birleşimin 23 Ekim 2023 Perşembe günü saat 11.00’de toplanmasına karar verilmesiyle son buldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
bay_ld_m
Bayıldım
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
kahlaha
Kahlaha
0
cool
Cool
0
suskun
Suskun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Laf Çok - Magazin - Gündem - Haber ve Eğlence Portali ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!